פיתוח עסקי

פיתוח עסקי הינו אחד החלקים החשובים ומהגורמים המשמעותיים ביותר שיכול להניע את העסק שלך קדימה.  מבלי לגרוע מאיכויות השיווק שכולם מכירים: פליירים, שלטי חוצות, ברושור ושיווק אינטרנטי, פיתוח עסקי מחייב חשיבה אסטרטגית, הגדרת כיוון ברור, יצירתיות עסקית, וראייה עסקית עתידית.

בעוד השיווק מתעסק בהווה, פיתוח עסקי מנסה לבנות את העתיד. מציאת הזדמנויות עסקיות חדשות, יצירת שיתופי פעולה, מיזוגים ורכישות, חדירה לשווקים חדשים, כל אלה נכנסים תחת קורת גג אחת  – פיתוח עסקי.

אקסלנט ייעוץ מכירות ופיתוח עסקי מתמחה בפיתוח עסקי בעזרת חוש יצירתי והבנה עסקית מפותחת אנו יכולים להצעיד את העסק שלך לשלב הבא. על ידי יכולת למצוא הזדמנויות עסקיות חדשות, יצירת קשרים עסקיים, יצירתיות בבניית עסקאות כדאיות ויכולת סגירת עסקה, אנו אקסלנט יעוץ נגדיל לך את מאגר הלקוחות, נגדיל רווחים ונצמצם עלויות אחזקת שכר עובד.

 מחקרי שוק

ההחלטה להרחיב את החברה או את בית העסק בשוק קיים או בשווקים חדשים חייבת להיות מבוססת על עובדות. עבור עסק מתחיל או עסק מתחדש עובדות אלה עשויות להיות מכריעות, כשהדבר מגיע להשקעה כספית שאמורה להניב הצלחה בסופה.

יש לעמוד על  פוטנציאל הלקוחות הקיימים והעתידיים, להכיר היטב את המתחרים, להיות מודעים היטב למצב הכלכלי של השוק אליו רוצים לחדור, לדעת לזהות הזדמנויות ואיומים ולקבל מידע מקיף עד כמה שניתן אודות המגמות הפיננסיות בשוק עצמו.

באקסלנט ייעוץ מכירות ופיתוח עסקי קיים צוות מקצועי בעל ניסיון באיסוף וניתוח מידע רלוונטי, לרבות זיהוי מאפייני לקוחות וכוחות שוק. אנו נעזור לך להבין אלו מוצרים או שירותים יענו על צרכי הלקוחות הפוטנציאלים של בית העסק וכיצד לבדל את העסק שלך.

לאיכות וטיב מחקרי השוק יש חשיבות גבוהה ביותר, ועל כן חשוב מאוד לבצע אותם בצורה היסודית, הקפדנית והמקצועית ביותר.

מחקרי שוק מסייעים ב :

סגמנטציה של המוצר או השרות לפלח השוק הנכון

ארגון סדרי עדיפויות בדבר סדר הכניסה לשווקים השונים

איתור מוקדים רלוונטיים למציאת לקוחות פוטנציאליים

בחינת האפשרויות הקיימות לטובת התרחבות בשווקים אחרים

אפיון מתחרים, מוצרים תחליפי ומוצרים משלימים.

זיהוי וקביעת סיכויים וסיכונים

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s